Firma

Apteka Gemini

Ogłoszenie

Kosztorysant projektów budowlanych

Stanowisko

Kosztorysant

Miasto/województwo

Alchemia, Gdańsk

Publikacja

2019-01-29

pomorskie (Alchemia, Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​ponad 130 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Obowiązki:
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Wykonywanie przedmiarów robót budowlanych i instalacyjnych
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i analiza poprawności złożonych ofert
  • Analiza i wybór najkorzystniejszych ofert na prace budowlane i instalacyjne
  • Prowadzenie wszelkiego rodzaju dokumentacji w tym umów i zleceń, tworzenie raportów, i zestawień z prowadzonych działań.
  • Współpraca z działem realizacji inwestycji

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze budowlano-architektonicznym
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Dokładność, samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość cen rynkowych materiałów i robót budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów typu AutoCAD

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Bezpłatną opiekę  w prywatnej przychodni
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia w Allianz
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne miejsce pracy – centrum biznesowe Alchemia
  • Zniżki na zakupy w naszej Aptece Internetowej