Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

BI Developer

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-07-09

(miejsce pracy: Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Jako BI Developer będziesz odpowiedzialny za rozwój platformy BI wspierającej procesy biznesowe największej w Polsce aptece internetowej oraz sieci kilkuset aptek stacjonarnych. Będziesz miał możliwość rekomendowania rozwiązań oraz eksperymentowania z nowymi technologiami w ramach PoC.

Będziesz brał udział w innowacyjnych projektach wdrażania najnowszych systemów analitycznych, a tym samym kluczowym ogniwem transformacji cyfrowej organizacji.

Zakres zadań:

  • Projektowanie systemów służących do analiz biznesowych, raportowania
  • Budowa personalizacji platform e-commerce i marketingowych
  • Budowa procesów ETL dla hurtowni danych
  • Budowa Proof of Concepts (PoC) w nowoczesnych technologiach
  • Rozwój i wdrażanie oprogramowania przetwarzające duże ilości danych
  • Wsparcie produkcyjne (3-cia linia)

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe IT lub pokrewne
  • Zaawansowana znajomość SQL oraz technik optymalizacji baz danych
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w tworzeniu lub utrzymaniu hurtowni danych.
  • Zaawansowana znajomość rozwiązań i założeń ETL, DWH oraz OLAP
  • Doświadczenie w budowie przepływów ładowania danych opartych o technologie Microsoft SSIS
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań analitycznych opartych o technologie Microsoft SSAS
  • Znajomość jednego z języków programowania (Java, Python, Scala)
  • Mile widziana znajomość administracji baz danych MS SQL Server oraz technologii Big Data (Hadoop, Hive, Spark, Kafka) lub pokrewnych
  • Mile widziana znajomość technologii chmurowych
  • Mile widziana znajomość systemów raportowych (Power BI)
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna)