Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Kierowca

Stanowisko

Kierowca

Miasto/województwo

Bydgoszcz

Publikacja

2020-09-10

 Kierowca

kujawsko-pomorskie

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:

  • Dystrybucja w obrębie danego obszaru towaru między aptekami (województwo kujawsko-pomorskie)
  • Realizacja harmonogramu wyjazdów zgodnie z ustaloną trasą,
  • Utrzymanie czystości i dbałości o stan techniczny pojazdu.

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów dostawczych,
  • Kultury osobistej i komunikacji,
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzinowym.
Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w ciągle rozwijającej się Aptece,
  • Pracę w dużym i wspierającym się zespole.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja