Firma

Apteka Gemini

Ogłoszenie

Kierownik Zmiany

Stanowisko

Kierownik zmiany

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-02-08

(miejsce pracy: Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

 Zakres zadań:
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (organizacja pracy zmiany, podział obowiązków między pracowników, delegowanie i rozliczanie z powierzonych obowiązków, rozliczanie czasu pracy),
  • Utrzymanie i optymalizacja procesów związanych z terminową realizacją zamówień Pacjentów Apteki Internatowej,
  • Zarządzanie gospodarką magazynową,
  • Cykliczne sporządzanie raportów i analiz kluczowych wskaźników efektywności pracy pracowników na potrzeby działu,
  • Koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek i atmosferę w miejscu pracy,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Apteki Internetowej.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Utrzymywanie otwartej komunikacji z pracownikami,
  • Zdolności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • Bardzo dobra obsługa komputera (mile widziana znajomość systemów magazynowych: Kamsoft, Microsoft Dynamics NAV),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska.
  • Opiekę medyczną w prywatnej przychodni,
  • Zniżki w aptece internetowej.