Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Koordynator Projektów Architektonicznych

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2020-02-25

pomorskie (Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:

● Koordynowanie procesu powstawania projektów lokali aptecznych na terenie całej Polsk

●Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności ze Standardem oraz obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego

● Bieżący kontakt z pracowniami architektonicznymi na etapie powstawania koncepcji

●Czynny udział przy budowie i weryfikacji aktualnych Standardów wykonania lokali aptecznych

● Ścisła współpraca z właścicielami budynków, dedykowanymi urzędami i instytucjami

● Praca w systemie AutoCad

Wymagania:

●Wykształcenie kierunkowe architektoniczne (uprawnienia budowlane/architektoniczne nie są wymagane)

●Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w roli projektanta

●   Znajomość aktualnych przepisów i rozporządzeń wynikających z Prawa Budowlanego

●   Umiejętność czytania projektów architektonicznych

●   Zdolność pracy pod presją czasu

●   Duża samodzielność

Zapewniamy:

            ● Umowę o pracę

      ● W pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

            ● Pracę w dynamicznym zespole

            ● Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

            ● Udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team

            ● OK system

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja