Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Magazynier- operator wózka widłowego

Stanowisko

Magazynier

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-08-19

(miejsce pracy: Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:
  • Przyjmowanie towaru,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Rozkładanie towaru w odpowiednich lokalizacjach,
  • Bieżące sprawdzanie stanów magazynowych,
  • Prace porządkowe na magazynie,
  • Pozostałe prace magazynowe.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych podnośnikowych,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Systematyczność i dokładność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową OK System,
  • Możliwość dołączenia do grupy sportowej Gemini Team,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju.