Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

PHP Developer

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-08-06

(miejsce pracy: Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Jako programista PHP będziesz odpowiedzialny za rozwój nowej  platformy e-commerce wraz z nowoczesnymi aplikacjami frontendowymi wspierającej procesy biznesowe największej w Polsce aptece internetowej. Jest to bardzo innowacyjny projekt realizowany w pełni mikroserwisowej  architekturze i headless z wykorzystaniem podejścia PWA. Będziesz miał możliwość rekomendowania rozwiązań oraz eksperymentowania z nowymi technologiami w ramach PoC.

Wraz z projektem powstanie nowoczesny deployment pipeline z wykorzystaniem konenteneryzacji (Docker, Kubernetes) w chmurze (AWS).

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja

Zakres zadań:

  • Analiza trendów technologicznych w obszarze web i e-commerce development

  • Projektowanie systemów służących do obsługi dużej platformy e-commerce z wykorzystaniem nowoczesnej personalizacji

  • Budowa Proof of Concepts (PoC)

  • Rozwój i wdrażanie oprogramowania

  • Optymalizacja i ciągłe usprawnianie systemu oraz deployment pipeline

  • Wsparcie produkcyjne (3-cia linia)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia min. 3 lata

  • Praktycznego doświadczenia w programowaniu PHP 7 z wykorzystaniem frameworku Symfony

  • Bardzo dobrej znajomości SQL i baz danych (PostgreSQL lub podobne)

  • Znajomości rozwiązań takich jak Redis i Elasticsearch

  • Umiejętności instalacji i konfiguracji serwerów aplikacyjnych

  • Znajomości ekosystemu wdrożeniowego (deployment pipeline) - Git, Jenkins

  • Wykształcenia IT lub pokrewnego

  • Znajomości języka angielskiego (komunikatywna)

  • Mile widziana znajomość technologii chmurowych (AWS lub podobne)