Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Pracownik fizyczny

Miasto/województwo

Gdańsk, ul. Bysewska

Publikacja

2020-09-08

(miejsce pracy: Gdańsk, ul. Bysewska)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:

  • rozkładanie paczek w półki,
  • zbieranie paczek z półek,
  • pakowanie paczek,
  • układanie paczek na paletach,
  • prace porządkowe na magazynie,
  • praca wymaga siły fizycznej i wiąże się z dźwiganiem.

Oczekujemy:
  • motywacji do pracy,
  • dokładnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową ok system,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju.