Firma

Apteka Gemini

Ogłoszenie

Pracownik w Punkcie Odbiorów Osobistych

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2018-12-03

Specjalista ds. Obsługi Klienta
(w punkcie Odbiorów Osobistych)

Miejsce pracy: Gdańsk

 Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​ponad 120 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Obowiązki
  • Wydawanie zamówień w punkcie Odbiorów Osobistych,
  • Kontrola płatności wydawanego zamówienia,
  • Weryfikacja poprawności wydanych paczek,
  • Przyjmowanie reklamacji,
  • Archiwizacja wydanych zamówień,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Wsparcie w zakresie sprawnego funkcjonowania punktu Odbiorów Osobistych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Apteki Internetowej,
  • Proste prace magazynowe.
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnej przychodni,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Allianz,
  • Realny rozwój poprzez pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Zniżki w Aptece Internetowej,
  • Korzystną lokalizację blisko Centrum Gdańska.