Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Scrum Master

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-06-27

(miejsce pracy: Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Jako Scrum Master będziesz odpowiedzialny za zarządzanie projektami i zespołami scrumowymi oraz koordynację prac rozwijających krytyczne funkcjonalności dla największej apteki internetowej w Polsce.

Będziesz brał udział w innowacyjnych projektach wdrażania i udoskonalania najnowszych systemów e-commerce, BI, ERP, WMS, CRM, Contact Center a tym samym kluczowym ogniwem transformacji cyfrowej organizacji.

Zakres zadań:

  • Współpraca z Product Ownerami celem zebrania wymagań i priorytetyzacji wymagań biznesowych (product backlog)
  • Koordynacja prac przy użyciu zwinnych metodyk (SCRUM)
  • Budowanie zespołów projektowych
  • Tworzenie roadmap, harmonogramów, budżetów projektowych
  • Zarządzanie ryzykami projektowymi
  • Usprawnianie procesów i narzędzi projektowych w organizacji

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Praktyczna znajomość metodyk Agile
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym