Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Scrum Master

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2020-03-04

Senior Scrum Master

pomorskie (Gdańsk, Park Naukowo-Technologiczny)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Twoja rola w naszej organizacji:

Jako Scrum Master będziesz odpowiedzialny za rozwój i wsparcie Zespołów Scrumowych oraz będziesz rozwijał wspólnie z Zespołem krytyczne funkcjonalności dla największej apteki internetowej w Polsce.
Będziesz brał udział w innowacyjnych projektach wdrażania i udoskonalania najnowszych systemów e-commerce, BI, ERP, WMS, CRM, Contact Center, a tym samym kluczowym ogniwem transformacji cyfrowej organizacji.

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie organizacji w zrozumieniu Scruma oraz rozwijaniu produktów,
  • Rozwijanie Zespołu Scrumowego w zakresie stosowania zwinnych praktyk oraz wspieranie samoorganizacji zespołu,
  • Inicjowanie działań zwiększających produktywność Zespołu Scrumowego,
  • Współpracowanie z Product Ownerem i wspieranie go w jego roli,
  • Identyfikowanie przeszkód ograniczających postęp prac Zespołu,
  • Prowadzenie spotkań scrumowych

Twoje umiejętności i doświadczenie:

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera w obszarze IT,
  • Praktyczna znajomość metodyk Agile,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy,
  • Zorientowanie na cel oraz duże poczucie odpowiedzialności
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna),
  • Certyfikat PSM będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę, która daje możliwość realnego wpływu na rozwój apteki internetowej i stacjonarnych,
  • Styczność z najnowszymi technologiami i procesami rozwoju systemów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dogodna lokalizacja pracy: Park Naukowo-Technologiczny,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja