Firma

Apteka GEMINI

Ogłoszenie

Specjalista ds. Prawnych

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2019-05-13

pomorskie (Gdańsk)

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Zakres zadań:

  • Negocjacje umowy kupna-sprzedaży przedsiębiorstwa
  • Ocena ryzyka związana z fuzją lub przejęciem
  • Przygotowywanie umów kupna-sprzedaży przedsiębiorstwa
  • Opracowywanie dokumentów związanych z aspektami przejęcia nabywanego przedsiębiorstwa
  • Czynności przygotowawcze umożliwiające sprawny przebieg transakcji
  • Odpowiedzialność bezpieczeństwa przebiegu transakcji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia prawniczego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Asertywności i umiejętności negocjacyjnych/handlowych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży aptecznej/farmaceutycznej