Firma

Apteka Gemini

Ogłoszenie

Specjalista ds. Zarządzania Ceną

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2018-12-19

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​ponad 120 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Od kilkunastu lat ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Gdańsk

Obowiązki:

  • Stała analiza cen - utrzymanie i optymalizacja systemu zarządzania cenami asortymentu,
  • Analiza wyników sprzedaży Apteki Internetowej,
  • Poprawa konkurencyjności cen produktów,
  • Badanie rynku internetowego pod kątem oferty i konkurencyjności.

Wymagania:

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Praktyczna znajomość programu Excel,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży farmaceutycznej, kosmetycznej lub pokrewnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22),
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Mile widziana znajomość rynku e-commerce,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Realny rozwój poprzez pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnej przychodni,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Allianz,
  • Zniżki na zakupy w Aptece Internetowej Gemini,
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska.