Firma

Apteka GEMINI

Specjalista ds. planowania asortymentu w Aptece Internetowej

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2020-02-25

pomorskie (Gdańsk)

Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu odpowiedzialnego za asortyment w Aptece Internetowej.  Praca w tej roli, to praca w zespole około 7-osobowym w naszym biurze w Alchemii. Twoja praca będzie polegała na codziennej i bardzo bliskiej współpracy z innymi działami – takimi jak kupcy czy logistycy. Jednocześnie Twoja praca będzie bardzo samodzielna i będzie wymagała od Ciebie odpowiedniego ustalania codziennych priorytetów i kreatywnego podejścia do wyzwań. A ich w Gemini nie brakuje :) Ważnym elementem Twojej pracy będzie również odpowiednia analiza danych. Zatem umiejętność korzystania z Exela i łatwość nauki wewnętrznych systemów będzie dużym ułatwieniem na początku.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową i zdobywa swoje pierwsze doświadczenia. Priorytetem jest dla nas Twoje podejście do zadań, umiejętność nauki i elastyczność, z uwagi na zmienne i wymagające środowisko pracy

Zakres zadań:

  • Zapewnienie jak najlepszej dostępności produktów z naszej oferty poprzez odpowiednie planowanie zapasów,
  • Prognozowanie i przewidywanie poziomów zapasów na podstawie danych i tendencji,
  • Ciągła współpraca z innymi działami i hurtowniami farmaceutycznymi,
  • Stała kontrola stanów magazynowych,
  • Monitorowanie procesów dostaw,
  • Utrzymywanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie, kontrola dostępności zapasów oraz ich rotacji,

Oczekujemy:

  • Analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Samodzielności,
  • Umiejętności obsługi pakietu Ms. Office (ze szczególnym naciskiem na Excel).

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dogodna lokalizacja pracy: Centrum Biznesowe Alchemia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00),
  • Pracę w dużym zespole z fajną atmosferą,
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja